Kompletní a fixní rekonstrukce chrupu

Kompletní a fixní rekonstrukce chrupu

Rozsáhlé rekonstrukce chrupu jsou určeny pro pacienty, kteří chtějí obnovit nebo dosáhnout správné funkce své žvýkací soustavy, rovněž docílit harmonického skusu, omládnout, zkrášlit svůj úsměv a tudíž se začít cítit sebevědomě, přestat se bát mluvit, usmívat a plnohodnotně žít.

Jelikož chceme pro Vás to nejlepší a máme vysoká kritéria na výsledek naší práce, aby bylo ošetření co nejúčinější a nejmodernější, tak kompletní rekonstukce čelistí řešíme pouze fixně a to za pomocí celokeramických korunek a můstků kotvených na vlastních zubech či implantátech. Už žádné tlusté snímací protézy, které špatně drží, v ústech vadí popř. traumatizují a omezují.

Kompletní rekonstrukcí čelistí lze dosáhnout nového úsměvu, nebo replikaci Vašeho původního úsměvu z mládí. Dále se rekonstrují mezičelstní vztahy, vytváří se nová výška skusu a tím obnovíme správnou funkci čelistních kloubů, omladíme obličej a vyhladíme vrásky.

T. G. Masaryka 21
360 01 Karlovy Vary

kv-implant@seznam.cz

+420 777 780 227 (pouze pro akutní případy)

NON-STOP Parkoviště v areálu autobusového nádraží ul. Západní 1499, Karlovy Vary
70 Kč / 3 EUR na celý den; 10 minut pěšky, 900 m od naší praxe

lze samozřejmě parkovat na městkých parkovištích přímo v centru, za hodinovou sazbu prostřednictvím parkovacích automatů či pomocí mobilní aplikace “MOJE DPKV” dostupné ke stažení zdarma pro mobilní telefony se systémem Apple i Android